Na sprzedaż
11-03-2011 24PR.pl

Fabryka Żartów Rusza pełną parą.

Fabryka Żartów – pierwsza w Polsce firma specjalizująca się w aranżacji żartów – uruchomiła nową, stronę www. Witryna adresowana jest do klientów, partnerów biznesowych i dziennikarzy. Prezentuje informacje o działalności Fabryki Żartów, aktualne kampanie i ciekawe, śmieszne wydarzenia ze świata.


Nowoczesny serwis Fabryki Żartów oddaje wyrazisty i innowacyjny charakter działalności firmy. Przejrzysty układ strony, intuicyjna nawigacja i nowoczesna grafika sprawiają, że serwis jest funkcjonalny i przyjazny użytkownikowi.

 

„Fabryka Żartów to nie tylko działalność komercyjna, ale i pewnego rodzaju misja. Naszym celem jest dostarczenie radości i odprężenie naszych Klientów. Z doświadczenia wiemy, że są to osoby bardzo zaangażowane w pracę zawodową, dlatego tak niebanalna forma rozrywki zapewnia wyjątkowe doznania. Ponadto, chcemy popularyzować akcje flash mobowe i angażować ludzi w promocję uśmiechu i dobrej zabawy” - powiedział Bartłomiej Zobek, właściciel Fabryki Żartów.

 

Komercyjna aktywność Fabryki Żartów jest innowacyjna w skali całego kraju. Specjalizuje się w aranżowaniu wyjątkowych sytuacji, w której Klienci nieświadomie odgrywają główną rolę. Firma współpracuje z profesjonalnymi aktorami, dlatego główny bohater nawet przez chwilę nie podejrzewa, że to żart.

Okazje, podczas których szczególnie polecamy korzystanie z usług Fabryki Żartów to m.in.: awans;

zaręczyny;

wieczór kawalerski lub panieński;

ślub/wesele;

urodziny;

imieniny;

integracja pracowników;

słodka zemsta :)

 

i wiele innych. Firma działa na terenie całego kraju i zawodowo zajmuje się profesjonalnym opracowywaniem i realizacją niebanalnych scenariuszy żartów.

Fabryka Żartów

http://24pr.pl/fabryka-zartow-rusza-pelna-para/

HOME | MAPA STRONY
Copyright ©. All rights reserved. © Bartłomiej Zobek | Design by Projekciarnia