Na sprzedaż
2-04-2011 Sądeczanin

Żarty na bok. Tak naprawdę dowcipy, to bardzo poważna sprawa.

 

Emocje Prima Aprilis już opadły, czas więc przyznać, że pomysłowość i determinacja niektórych osób chcących zrobić psikusa jest zaskakująca. Okazuje się też, że z robienia żartów… można żyć.


Z wczorajszego „święta” najbardziej cieszyły się dzieci - zapytane o 1 kwietnia z iskierkami w oczach opowiadały przeróżne historie i pomysły. Drugoklasiści od rana oszukiwali nauczycieli, że zapomnieli zeszytu, że nie odrobili lekcji, że… w sumie to nie chcą się uczyć – i tu nie do końca wiadomo, czy to ostatnie to żart.

 

W Prima Aprilis dowcipkują i psocą nawet dorośli, ale nie tylko tego ludzie „wykręcają niezły numer” znajomym. Z pewnością każdy z nas widział w telewizji ukrytą kamerę i zastanawiał się, co by było gdyby… otóż trzeba uważać. W Polsce również „grasują” tacy żartownisie.

Fabryka Żartów profesjonalnie przygotowuje niemalże każdy żart i nie są to tak popularne w tym roku, ale proste dowcipy, jak tzw. poduszeczki pierdzioszki. – Każdy żart dobieramy indywidualnie do potrzeb i preferencji klienta i to on od początku do końca decyduje o formie – mówi Aneta Walęga, manager Fabryki Żartów, firmy wykonującej dowcipy na zlecenie

Pomysł założenia Fabryki Żartów powstał już dawno, natomiast formalnie istnieje ona od 2009 roku. - Jestem głęboko przekonana, że coraz więcej Polaków zaczyna dostrzegać jak ważna jest odrobina szczęścia w życiu i my pomagamy im to osiągnąć. Naszym celem jest aktywna walka z szarą rzeczywistością – dodaje Aneta Walęga.

 

Śmieszne scenki, w których ktoś daje się nabrać na podstawionego kelnera, listonosza, policjanta, można dzięki tej firmie oglądać nie tylko w telewizji. Jeżeli małe pociechy, które z taką swobodą potrafią oszukiwać nauczycieli podłapią pomysły twórców Fabryki Żartów, może się zrobić „niebezpiecznie”.

 

(De)

Fot. De, na zdjęciu uczestnik tegorocznego FoKuSa

http://sadeczanin.info/aktualnosci/art/15363

HOME | MAPA STRONY
Copyright ©. All rights reserved. © Bartłomiej Zobek | Design by Projekciarnia