Na sprzedaż

Fabryka Żartów wymyśla i aranżuje sytuacje, dzięki którym będziesz mógł zaskoczyć swoich przyjaciół i bliskich oraz sprawić, aby ważne chwile na zawsze zostały w ich pamięci.
Zgłoś się do nas i opowiedz nam, kim jest osoba, którą chcesz nabrać. Specjalnie dla niej wymyślimy i zaaranżujemy zabawną sytuację, w której nieświadomie odegra główną rolę. Angażujemy profesjonalnych aktorów, aby bohater nawet przez chwilę nie podejrzewał, że to żart.
Jeżeli chcesz, możemy Twój żart udokumentować - zorganizujemy specjalną ekipę kamerzystów i dźwiękowców umiejących pracować niewidocznie i bezszelestnie.

Okazje, w których możesz wykorzystać Fabrykę Żartów to m.in.:
- awans;
- zaręczyny;
- wieczór kawalerski lub panieński;
- ślub/wesele;
- urodziny;
- imieniny;
- integracja pracowników;
- słodka zemsta ;)
i wszystkie inne, które Twoim zdaniem nadają się do zrobienia komuś żartu.

Działamy na terenie całego kraju.
Mamy ponad 70 gotowych scenariuszy!

 


 


 

Referencje


 

Niniejszym pragnę Państwu polecić Fabrykę Żartów jako profesjonalnego i godnego zaufania wykonawcę niebanalnych prezentów.

Fabryka Żartów zaaranżowała i wykonała dla jednego z naszych pracowników niebanalny żart z okazji urodzin. Zakres prac obejmował opracowanie scenariusza intrygi, wybór aktorów, aranżację scenerii oraz dobór właściwych rekwizytów. Firma zadbała również o odpowiednią oprawę po wykonaniu gagu – bohater żartu otrzymała kwiaty, tort i certyfikat honorowego agenta Fabryki Żartów.

Z całym przekonaniem mogę polecić Fabrykę Żartów jako rzetelnego wykonawcę.

 

Paweł Służewski

Intymnosc.pl

 

 

 

 

Fabryka Żartów z inicjatywy mojego przyjaciela co roku zaskakuje mnie 1-kwietniowymi żartami, które przygotowuje pieczołowicie, tak, że jeszcze nigdy nie udało mi się "nie wkręcić" w wyprodukowany przez nich żart.

Buduje całe złożone scenariusze, które wciągają i powodują, że traci się realistyczne spojrzenie na to, co rzeczywiste, a co jest skonstruowanym zmyślnie dowcipem :) Dlatego też zaskoczenie jest zawsze wielkie, śmiechu bardzo dużo, ale też i czasem jego dowcipy dają do myślenia, jak to jest, że dajemy się tak łatwo "wkręcić" wyglądającym prawdopodobnie żartom.

dr Joanna Heidtman

HOME | MAPA STRONY
Copyright ©. All rights reserved. © Bartłomiej Zobek | Design by Projekciarnia